Dječji vrtić i jaslice 'Bambi'

DJEČJI VRTIĆ I JASLICE “BAMBI”
Savudrijska 2
52470 Umag

00385 (0)52 638 385

info@duga-vrtic.hr

Područni objekt Bambi je zgrada renovirana za potrebe vrtića 2009. g. što je omogućilo smiještanje 5 jasličkih skupina djece do 3. godine života. Skupine su bogato opremljene didaktičkim materijalom i namještajem baš za boravak malene djece. Dvorište vrtića Bambi ograđeno je sa svih strana i prilagođeno je jasličarima, a ima i vanjsko spremište za brojna vozila (bicikle, tricikle, kamione…) i rekvizite koji se svakodnevno koriste na vanjskom prostoru.

Dovoženje djece automobilima omogućeno je na zajedničkom parkiralištu koje Bambi dijeli sa vrtićem Radost. Pošto u Bambiju borave jasličari, ispred vrtića nalazi se i natkriveni prostor za „parkiranje“ dječjih kolica.

Za boravak djece, vrtić je otvoren od 6.30 do 16.30.

Želite vidjeti ostale vrtiće?

Centralni Vrtić Radost nalazi se u Umagu, u ulici Labinska 3.
Sve o vrtiću Radost možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Duga nalazi se u Umagu, u ulici Školska ul. 12
Sve o vrtiću Duga možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Petar Pan nalazi se u Umagu, u ulici Žrtava Fašizma 7a.
Sve o vrtiću Petar Pan možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Murine nalaze se u Umagu u Druga ulica 4, Murine.
Sve o vrtiću Murine možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Pčelice nalazi s u Petrvoji, u ulici Umaška 14.
Sve o vrtiću Pčelice možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Vjeverice nalazi se u Bašaniji, u ulici Istarska 2.
Sve o vrtiću Vjeverice možete doznati klikom na sliku vrtića.