Marija Adamović
ravnateljica@duga-vrtic.hr

Ravnateljica

Prije nego što je postala ravnateljica, Marija je bila odgojiteljica, a i pripravnica u našem vrtiću. To znači da dobro poznaje svaki kutak vrtića, sve zaposlenike vrtića i njihove potrebe, a i s djecom se dobro razumije. Dobar odnos održava i s našim osnivačem Gradom Umagom. Zna odgovore na sva pitanja vezana uz rad vrtića i uvijek je na usluzi.

Alma Husejnagić
tajnica@duga-vrtic.hr

Tajnica

Za sva pravna pitanja, Alma je osoba koju tražite. Ugovori, pravilnici, zakoni, natječaji… njezina su specijalnost i slobodno joj se zbog tih pitanja javite.

Barbara Mikluš
pedagog@duga-vrtic.hr

Pedagoginja

Nju možete sresti u svim našim vrtićima. Organizacija događanja, upisa, stručnih usavršavanja za odgojitelje, radionica i predavanja za roditelje, Rastimo zajedno radionice… samo neki su od njenih poslova. Odnedavno je promovirana u zvanje stručnog suradnika pedagoga mentora, što pred nju stavlja i brojne odgovornosti. Kada dijete upisujete u vrtić, sigurno ćete sa njom prvom razgovarati. Zato ste uvijek dobrodošli.

Ines Šulja
logoped@duga-vrtic.hr

Logopedinja

Najmlađa u našem stručnom timu, logopedinja je donijela stručnost i karakter. Brine li Vas komunikacija, jezik, govor ili glas Vašeg djeteta, ona je stručnjakinja koja će Vam udijeliti savjet i pružiti podršku. Provodi stručnu, ali i zabavnu logopedsku terapiju za djecu koja pokazuju potrebu.

Petra Brnić
psiholog@duga-vrtic.hr

Psihologinja

Nijedan stručni tim ne može bez psihologa. Tako i mi imamo Petru da nas „spušta na zemlju“. Ona je naš stručni i pametni član. Kao psiholog radi s djecom, odgojiteljima i roditeljima te poziva sve da joj se jave za pomoć bez ikakve zadrške.

Saša Rupena
kineziolog@duga-vrtic.hr

Kineziolog

Nije mu lako, jer radi u ženskom kolektivu. Najbolje se osjeća u sportskoj dvorani, gdje vodi sportski program, ali i organizira sve sportske aktivnosti unutar vrtića (Olimpijski dan, Olimpijada dječjih vrtića, zimovanje, ljetovanje, škola plivanja…).

Gordana Ivančić
medicinskasestra@duga-vrtic.hr

Medicinska sestra

Iako je djeca zovu Teta Tableta, ona lijekove ne dijeli, već brine o zdravstvenom stanju sve djece (visina, težina, vid, higijena…), a i nas djelatnika. Čistoća i urednost su joj također jako važni, pa brine i o primjeni HACCP sustava u našem vrtiću.

Mariana Prelaz
administrator@duga-vrtic.hr

Administratorica, blagajnica, materijalna knjigovotkinja

Dugačak je opis njenih poslova, ali ona sve radi s velikim osmjehom. Zaposlena je na pola radnog vremena, ali brine o svim evidencijama, računima, nalozima… Kada vam u danu zatreba osmijeh, samo svratite do naše Mariane.

Suzana Đurić
rehabilitator@duga-vrtic.hr

Edukacijska rehabilitatorica

U redoviti program u našem se vrtiću integriraju i djeca s teškoćama u razvoju. Svoje stručno znanje u radu sa svom tom djecom ulaže Suzana, odnedavno promovirana u zvanje mentora. Pomaže odgajateljima kako što kvalitetnije uklopiti djecu s teškoćama u skupinu, a redovito radi i sa roditeljima.

Ostali djelatnici

Odgajatelji