Centralni vrtić 'Radost'

DJEČJI VRTIĆ I JASLICE “RADOST”
Labinska 3
52470 Umag

00385 (0)52 634 908

info@duga-vrtic.hr

Suvremena zgrada vrtića Radost otvorena je u ožujku 2017. g. U prizemlju se nalaze jasličke skupine, a na katu skupine za djecu od treće godine do polaska u Osnovnu školu. Cjelokupan je prostor vrtića Radost opremljen najnovijom opremom za boravak djece predškolskog uzrasta. U Radosti se nalazi i dvorana za provođenje sportskog programa, također kompletno opremljena svim potrebnim rekvizitima za njegovo provođenje. Dvorište vrtića opremljeno je novom opremom koja svojom raznolikošću privlači djecu na igru.

U vrtiću Radost smještena je i uprava vrtića, pa u njemu možete pronaći: ravnateljicu, tajnicu, administratora, blagajnika i materijalnog knjigovođu (u jednoj osobi), te kompletan stručni tim: pedagoginju, psihologinju, logopedinju, edukacijskog rehabilitatora, višu medicinsku sestru i kineziologa.

U vrtiću Radost smještena je centralna kuhinja u kojoj se pripremaju obroci za svu djecu smještenu u predškolskim ustanovama grada Umaga koji se onda prevoze do svih tih zgrada (vrtića Duga i vrtića Girotondo).

Pristup vrtiću omogućen je i za dječja i invalidska kolica, a unutar zgrade nalazi se i dizalo za ljude, kao i teretno dizalo. Sa gornje strane vrtića osigurano je parkiralište za osobne automobile, dok se sa doljnje strane nalazi manje parkiralište namijenjeno kraćem zaustavljanju pri dovođenju djece u vrtiće Radost i Bambi.

Za boravak djece, vrtić je otvoren od 6.30 do 16.30.

Želite vidjeti ostale vrtiće?

Dječji Vrtić Duga nalazi se u Umagu, u ulici Školska 12.
Sve o centralnom vrtiću Duga možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Bambi nalazi se u Umagu, u ulici Savudrijska 2.
Sve o vrtiću Bambi možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Petar Pan nalazi se u Umagu, u ulici Žrtava Fašizma 7a.
Sve o vrtiću Petar Pan možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Murine nalaze se u Umagu u Druga ulica 4, Murine.
Sve o vrtiću Murine možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Pčelice nalazi s u Petrvoji, u ulici Umaška 14.
Sve o vrtiću Pčelice možete doznati klikom na sliku vrtića.

Dječji Vrtić Vjeverice nalazi se u Bašaniji, u ulici Istarska 2.
Sve o vrtiću Vjeverice možete doznati klikom na sliku vrtića.