Nakon provedenog natječaja za popunu radnih mjesta odgojitelja (m/ž):

• 3 izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu
  • 2 izvršitelja/ice na određeno vrijeme, do povratka radnica na rad, u punom radnom vremenu

objavljenog  dana 13. prosinca 2021. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i vrtića, te mrežnim stranicama Grada Umaga, Upravno vijeće Dječjeg vrtića i jaslica ”Duga” Umag, na sjednici održanoj 30. prosinca 2021. godine, donijelo je odluku o izboru sljedećih kandidatkinja:

1. a) na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu:

Inga Petrović, Danijela Muratović i Snežana Korpoš, s odgovarajućom stručnom spremom i položenim stručnim ispitom u predškolskom odgoju

1. b) na određeno vrijeme, do povratka radnica na rad, u punom radnom vremenu:

Mirela Imamović i Sandra Manc, s odgovarajućom stručnom spremom i položenim stručnim ispitom u predškolskom odgoju

Ova obavijest dostavlja se putem pošte sudionicima koji nisu izabrani po natječaju i Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, a objavljuje se  na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića i jaslica ”Duga” Umag.

RAVNATELJICA

Dokument “Obavijest o izboru kandidata po natječaju” preuzmite na sljedećoj poveznici:

Obavijest o izboru kandidata po natječaju