Dječji vrtić i jaslice „Duga“ Umag

KLASA:

URBROJ:

Umag,

Gospodarski subjekt                                                                                                      kojem se upućuje poziv:

POZIV NA DOSTAVU PONUDE

Naručitelj Dječji vrtić i jaslice „Duga“ Umag pokrenuo je bagatelnu nabavu __________ (predmet nabave i evidencijski broj nabave), te Vam upućujemo ovaj Poziv na dostavu ponude.

Sukladno članku 18. stavku 3. Zakona o javnoj nabavi (NN 90/11, 83/13, 143/13 i 13/14) za godišnju procijenjenu vrijednost nabave iz Plana nabave manju od 200.000,00 kuna bez PDV-a za robu i usluge, odnosno 500.000,00 kuna bez PDV-a za radove (tzv. bagatelnu nabavu) naručitelj nije obvezan provoditi postupke javne nabave propisane Zakonom o javnoj nabavi.

1. NARUČITELJ: Dječji vrtić i jaslice „Duga“ Umag

OIB: 38723194831

Internetska adresa: www.duga-vrtic.hr

Kontakt osoba:

1. II. OPIS PREDMETA NABAVE:

Predmet nabave je _______ (navesti naziv predmeta), sukladno troškovniku (ako je priložen troškovnik)

Opis predmeta nabave: _____ (navesti).

Procijenjena vrijednost nabave (bez PDV-a):

Navod sklapa li se ugovor ili okvirni sporazum.

III. UVJETI NABAVE

Vaša ponuda treba ispunjavati sljedeće uvjete:

• način izvršenja: narudžbenica/ugovor; jednokratno/sukcesivno;
  • rok završetka radova, isporuke robe, pružanja usluga ili trajanje ugovora, odnosno okvirnog sporazuma, te rok početka radova, isporuke robe i pružanja usluga, ako je moguće;
  • rok valjanosti ponuda: x dana od dana isteka roka za dostavu ponuda;
  • mjesto izvođenja radova/ isporuke robe/pružanja usluge;
  • rok, način i uvjeti plaćanja;
  • cijena ponude (odredba o cijeni ponude): u cijenu ponude bez PDV-a uračunavaju se svi troškovi i popusti ponuditelja;
  • troškovnik: Troškovnik se sastoji od više stavki. Prilikom ispunjavanja troškovnika ponuditelj ukupnu cijenu stavke izračunava kao umnožak količine stavke i cijene stavke. Sve stavke troškovnika moraju biti ispunjene.
  • kriterij odabira ponude:
  • isključenje i dokazi sposobnosti: prema potrebi, ovisno o predmetu nabave (sve dokumente, ako ih naručitelj zahtijeva, ponuditelji mogu dostaviti u neovjerenoj preslici. Neovjerenom preslikom smatra se i neovjereni ispis elektroničke isprave).
  • ostalo: ovisno o vrijednosti i složenosti predmeta nabave npr. jamstvo za uredno ispunjenje ugovora, jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku, odredbe o ugovornoj kazni, odredbe o podizvoditeljima i sl.

1. 4. SASTAVNI DIJELOVI PONUDE:

Ponuda treba sadržavati:

• ponudbeni list
  • troškovnik
  • dokazi (traženi dokumenti)
  • jamstva (ako je zatraženo)
  1. 5. NAČIN DOSTAVE PONUDE:

Ponuda se dostavlja na Ponudbenom listu i Troškovniku (ako je priložen),a koje je potrebno ispuniti i potpisati od strane ovlaštene osobe ponuditelja. Naručitelj neće prihvatiti ponudu koja ne ispunjava uvjete i zahtjeve vezane uz predmet nabave iz ovog Poziva na dostavu ponude.

Molimo da Vašu ponudu dostavite:

• rok za dostavu ponude:
  • način dostave ponude:
  • mjesto dostave ponude:

U prilogu: Ponudbeni list

Otvaranje ponuda nije javno.

S poštovanjem,

PONUDBENI LIST

PONUDA br. ______________

1. NARUČITELJ

Naziv: Dječji vrtić i jaslice „Duga“ Umag
Sjedište: Školska ulica 12, 52470 Umag

1. PONUDITELJ

Naziv i sjedište ponuditelja:
Adresa:

OIB:
Poslovni (žiro) račun:
BROJ RAČUNA (IBAN):
BIC (SWIFT)
Ponuditelj je u sustavu PDV-a (zaokružiti): DA NE
Adresa za dostavu pošte:
Adresa e-pošte:
Kontakt osoba ponuditelja:
Broj telefona:
Broj faksa:

1. PREDMET NABAVE

Naziv predmeta nabave

4.CIJENA PONUDE ZA PREDMET NABAVE

Cijena ponude (bez PDV-a):
Iznos PDV-a:
Cijena ponude (sa PDV-om):

U ________________, dana ___________ .

(potpis odgovorne osobe ponuditelja i pečat)