Poštovani roditelji,

obzirom na razvoj situacije koja pred nas postavlja ozbiljan izazov, iako na području našeg grada NEMA prijavljenih slučajeva zaraženih virusom COVID-19, ovim putem od svih vas tražimo suradnju kako bi i daje zadržali sadašnje stanje i spriječili pojavu virusa.

Molimo Vas za razumijevanje i suradnju, odnosno da sve one obitelji koje do suspenzije preventivnih mjera imaju mogućnost djecu zadržati kod kuće to i učine svakodnevno, bez prekida.  Na taj ćemo način svi zajedno doprinijeti preciznijem poštivanju preventivnih mjera preporučenih od strane nadležnih organa.

Sigurni da ćemo naići na vaše razumijevanje i tako ujedinjenim snagama očuvati zdravlje svih nas, zahvaljujemo na suradnji.

Svi zajedno možemo pobijediti virus!

Ravnateljice predškolskih ustanova Grada Umaga

Ondina Šimičić

Cari genitori,

Vista la situazione estremamente delicata e sebbene sul territorio della Città di Umago NON SI REGISTRANO casi di persone infette da coronavirus, con la presente facciamo appello alla vostra collaborazione con l’obiettivo di preservare lo stato attuale e impedire la propagazione del COVID-19.

Le famiglie che hanno la possibilità di tenere i propri figli e le proprie figlie a casa sono invitate a farlo quotidianamente, senza interruzioni e fino alla sospensione delle misure cautelari. In questo modo potremo dare il nostro contributo al pieno rispetto delle misure di prevenzione consigliate dagli organi di competenza.

Siamo sicuri che potremo contare sulla vostra comprensione, al fine di tutelare la salute e la sicurezza della nostra comunità.

Grazie per la vostra collaborazione.

Insieme ce la possiamo fare!

Le direttrici delle scuole materne della Città di Umago

Ondina Šimičić