REZULTATI UPISA U PED. 2019./20. G. OBJAVLJENI SU NA ULAZU U CENTRALNI VRTIĆ “RADOST” (Labinska 3)

 

!!! VAŽNA OBAVIJEST !!!

RODITELJIMA PRIMLJENE DJECE

 

Roditelji djece koja su primljena u vrtić  dužni su vratiti u tajništvo oba primjerka ugovora o pružanju usluga vrtića  potpisana od oba roditelja u razdoblju od 3. do 5. srpnja 2019. godine od 7,00 do 15,00 sati u Labinskoj ulici 3. Ukoliko ne dostave ugovore u tom roku smatrat će se da su odustali od upisa.

 

Upis djeteta u dječji vrtić uvjetuje se urednim cijepljenjem protiv bolesti iz Programa obveznih cijepljenja, s iznimkom djece koja imaju kontraindikacije na pojedina cijepljenja, te urednim plaćanjem usluga vrtića.

 

Ugovor će biti sklopljen tek kad ga ravnateljica potpiše nakon što  utvrdi da je za dijete dostavljena potvrda nadležnog liječnika o zdravstvenom stanju djeteta (karton cijepljenja i potvrda o sistematskom pregledu djeteta), te da roditelj nema dugovanja prema vrtiću.

 

Ravnateljica

Marija Adamović