Poštovani roditelji,

U nastavku slijede važne obavijesti vezane uz početak iduće pedagoške godine:

  • popis skupina za ped. 2018/20. g. objavljen je na ulazu u vrtić Radost, Labinska 3

* za sva pitanja vezana uz početak iduće ped. godine 2019/20. obratite se pedagoginji Barbari Mikluš na mail: barbaramiklus@gmail.com, gsm: 091 1720153 ili osobno u vrtiću Radost (do 24. srpnja ili od 19. kolovoza)

 

* PRVI RODITELJSKI SASTANAK za roditelje djece koja na jesen prvi put kreću u jaslice ili vrtić održat će se  u ČETVRTAK 29. KOLOVOZA u vrtiću Radost po sljedećem rasporedu (obavijest će stići i na kućnu adresu):

 

  17.00 SATI 18.00 SATI
Skupina/Odgajatelji Mačići; Korina Markon Cipelići; Milica Mihaljević
Zvončići; Rozana Radelj Gordana Pozzecco i Branka Grgantov
Balončići; Gordana Gospić i Melita Božić Baštek Jadranka Kostanjčar
Zvjezdice; Silvana Marcan i Jasmina Brusić Genijalci; Tea Gavranić
Slatkiši: Marieta Olujić i Maja Lovrić Brkić Pande; Martina Benčić i Dubravka Petričević
Jagodice: Marija Dundović i Keti Valenta Nović Suzana Krajcar
Mravići: Tanja Orešković i Severina Gostojić Loptice; Andrijana Plećković i Ester Jedrejčić
Kapljice: Barbara Grahovac i Valentina Bertoša Nena Vičević i Darinka Srdoč
Vjeverice; Alma Bećirević i Nensi Antoš
Danijela Koruc i Ester Vuch

 

 

* Ugovor će biti sklopljen tek kad ga ravnateljica potpiše nakon što  utvrdi da je za dijete dostavljena potvrda nadležnog liječnika o zdravstvenom stanju djeteta (karton cijepljenja i potvrda o sistematskom pregledu djeteta), te da roditelj nema dugovanja prema vrtiću.